Neden Franchising ?

Franchise, yiyecek içecek sektöründe çağımızın en verimli iÅŸ modelidir. BaÅŸarısı kanıtlanmış markaların kendilerine has iÅŸ yapma usullerini, deneyimlerini ve markalarının gücünü giriÅŸimcilerle paylaÅŸmasının yöntemidir. Franchise sistemi ile giriÅŸimciler kendi iÅŸlerini yaparken kendi baÅŸlarına kalmıyorlar. Uzun süreli bir anlaÅŸma çerçevesinde baÅŸarının sırlarını ve getirilerini paylaşıyorlar. Bütün dünyada binlerce marka franchise sistemiyle yayılıyor, birçoÄŸu da sınırlarının dışına çıkıyor.

Tadım Franchise Sistemi

Adaylar sisteme dahil olabilmek için gerekli baÅŸvuruyu web adresinden, telefonla veya bizzat merkezde yapar. BaÅŸvuru dosyası, merkez ofis tarafından incelendikten sonra aday mülakata alınır; ardından bölge, ÅŸehir, bina ve kiÅŸiler ile ilgili görüÅŸmeler ve incelemeler yapılır. Bu noktalarda da uygunluk saÄŸlandığında, franchise sözleÅŸmesi imzalanarak sisteme giriÅŸ bedeli tahsil edilir. Tadım Pizza, franchisee’ye belli aralıklarla hizmet içi eÄŸitimler verir, denetimler yapar ve sistemin iÅŸleyiÅŸini denetler. Böylelikle tüm franchise iÅŸletmelerinin Tadım Pizza’nın kalite standartlarında hizmet vermesi saÄŸlanır. Açılış öncesinde, sırasında ve sonrasında operasyonel destekle birlikte satış ve pazarlama destekleri de verilmektedir. Pizza ve restoran sektöründeki yılların tecrübesini, yenilikçi ve teknolojik desteklerle sahaya yansıtmak, satışları arttırmak ve müÅŸteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için her zaman el ele bir çalışma söz konusudur. Tadım Pizza franchisee’si kendini hiçbir zaman yalnız hissetmez.

Kendi Tadım'ınızın Patronu Siz Olun

Tadım Pizza Franchise ile hem lezzetli hem de çok kârlı bir iÅŸ anlaÅŸması sizi bekliyor. AÅŸağıdaki ÅŸehir veya ilçelerden birinde yaşıyorsanız ya da söz konusu bölgelere yatırım yapmak isterseniz size kârlı bir teklifimiz var. Tadım Pizza Franchise ile bölgenin ilk Tadım Pizza ÅŸubesini siz açın, kârınızı katlayın.

Tadım Franchise Bölgeleri

Ankara, Ä°stanbul, Ä°zmir, Bursa, Antalya, Samsun, Trabzon, Adana, Konya, Kayseri, Mersin, Ä°zmit, EskiÅŸehir, Gaziantep.