Franchise


Neden Franchising ?

Franchise, yiyecek içecek sektöründe çağımızın en verimli iş modelidir. Başarısı kanıtlanmış markaların kendilerine has iş yapma usullerini, deneyimlerini ve markalarının gücünü girişimcilerle paylaşmasının yöntemidir. Franchise sistemi ile girişimciler kendi işlerini yaparken kendi başlarına kalmıyorlar. Uzun süreli bir anlaşma çerçevesinde başarının sırlarını ve getirilerini paylaşıyorlar. Bütün dünyada binlerce marka franchise sistemiyle yayılıyor, birçoğu da sınırlarının dışına çıkıyor.

Tadım Franchise Sistemi

Adaylar sisteme dahil olabilmek için gerekli başvuruyu web adresinden, telefonla veya bizzat merkezde yapar. Başvuru dosyası, merkez ofis tarafından incelendikten sonra aday mülakata alınır; ardından bölge, şehir, bina ve kişiler ile ilgili görüşmeler ve incelemeler yapılır. Bu noktalarda da uygunluk sağlandığında, franchise sözleşmesi imzalanarak sisteme giriş bedeli tahsil edilir. Tadım Pizza, franchisee’ye belli aralıklarla hizmet içi eğitimler verir, denetimler yapar ve sistemin işleyişini denetler. Böylelikle tüm franchise işletmelerinin Tadım Pizza’nın kalite standartlarında hizmet vermesi sağlanır. Açılış öncesinde, sırasında ve sonrasında operasyonel destekle birlikte satış ve pazarlama destekleri de verilmektedir. Pizza ve restoran sektöründeki yılların tecrübesini, yenilikçi ve teknolojik desteklerle sahaya yansıtmak, satışları arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için her zaman el ele bir çalışma söz konusudur. Tadım Pizza franchisee’si kendini hiçbir zaman yalnız hissetmez.

Kendi Tadım'ınızın Patronu Siz Olun

Tadım Pizza Franchise ile hem lezzetli hem de çok kârlı bir iş anlaşması sizi bekliyor. Aşağıdaki şehir veya ilçelerden birinde yaşıyorsanız ya da söz konusu bölgelere yatırım yapmak isterseniz size kârlı bir teklifimiz var. Tadım Pizza Franchise ile bölgenin ilk Tadım Pizza şubesini siz açın, kârınızı katlayın.

Tadım Franchise Bölgeleri

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Samsun, Trabzon, Adana, Konya, Kayseri, Mersin, İzmit, Eskişehir, Gaziantep.